oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Kabaty, Kabacki Dukt

Warszawa, Ursynów, Kabaty, Kabacki Dukt
mieszkanie na wynajem

MW-31172

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 58,31 m kw. 5 minut do metra Kabaty. Budynek ogrodzony z ochroną. Wjazd na teren osiedla na pilota.  Mieszkanie położone na 1 piętrze. Winda z poziomu ziemi. Brak barier architektonicznych. Składa się z salonu połączonego z kuchnią ...

Powierzchnia
58,31 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
63,45 zł
cena 3 700
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służew, Sonaty

Warszawa, Mokotów, Służew, Sonaty
mieszkanie na wynajem

MW-31169

DOSTĘPNE OD 1 CZERWCA Mieszkanie przestronne, rozkładowe o powierzchni 63,80 m2 z trzema niezależnymi pokojami, położone przy ulicy Sonaty, w bliskim sąsiedztwie stacji metra Służew, co zapewnia szybki dojazd do centrum i innych dzielnic miasta. W pobliżu centrum ...

Powierzchnia
63,80 m2
Piętro
9
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
59,56 zł
cena 3 800
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służew, Sonaty
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum

Warszawa, Śródmieście, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-31167

UNIKATOWY APARTAMENT O POW. OK. 56 M KW Unikatowa oferta dla osób szukających mieszkania w Centrum, zarówno dla miłośników miejskiego klimatu i jednocześnie trochę z boku, dla osób ceniących spokój z dala od zgiełku. Zabytkowy klimat jedynej w swoim rodzaju inwestycji ...

Powierzchnia
56,34 m2
Cena za m2
26 500,00 zł
cena 1 493 010
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum

Warszawa, Śródmieście, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-31166

UNIKATOWY APARTAMENT O POW. OK. 45 M KW  Unikatowa oferta dla osób szukających mieszkania w Centrum, zarówno dla miłośników miejskiego klimatu i jednocześnie trochę z boku, dla osób ceniących spokój z dala od zgiełku. Zabytkowy klimat jedynej w swoim rodzaju inwestycji ...

Powierzchnia
45,00 m2
Cena za m2
26 500,00 zł
cena 1 192 500
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum

Warszawa, Śródmieście, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-31164

UNIKATOWY APARTAMENT O POW. OK. 60 M KW  Unikatowa oferta dla osób szukających mieszkania w Centrum, zarówno dla miłośników miejskiego klimatu i jednocześnie trochę z boku, dla osób ceniących spokój z dala od zgiełku. Zabytkowy klimat jedynej w swoim rodzaju inwestycji ...

Powierzchnia
64,00 m2
Cena za m2
24 843,75 zł
cena 1 590 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Kabaty, Rosoła

Warszawa, Ursynów, Kabaty, Rosoła
mieszkanie na wynajem

MW-31162

W cenie najmu czynsz administracyjny. Przestronne 4 pokojowy apartament w pobliżu Lasu Kabackiego. Zapraszamy rodziny z dziećmi, zwierzęta mile widziane.  UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGO na minimum 1 rok (koszt notariusza pokrywa właściciel mieszkania). Mieszkanie jest ...

Powierzchnia
112,50 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
75,56 zł
cena 8 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Kabaty, Rosoła
Kryteria wyszukiwania

rozumiem