Współpracujemy z Domem Kredytowym NOTUS - niezależnym doradcą w zakresie kredytów i pożyczek hipotecznych.
 


 

Bezpłatne doradztwo
Korzystanie z usług doradców DK NOTUS jest bezpłatne. Kredyty zaciągane za za pośrednictwem Domu Kredytowego Notus, mają wszelkie opłaty i prowizje będą w tej samej wysokości, jak przy podpisywaniu umów bezpośrednio z instytucjami finansowymi.

Korzyścią jest doradztwo i opiekę profesjonalistów, którzy monitorują na bieżąco cały rynek.

Dowolna pora i czas spotkania
Współpraca z DK NOTUS to oszczędność czasu. Doradca DK NOTUS spotyka się z Klientami w dogodnej dla Klientów porze i miejscu, w tym również w naszych biurach sprzedaży lub oddziale DK NOTUS.

Obiektywne doradztwo
Większość działających na rynku firm doradczych jest związana kapitałowo z jakimiś instytucjami finansowymi. Dom Kredytowy Notus jest spółką niezależną i prowadzi własne analizy rynku w celu przedstawienia Klientom oferty najbardziej dopasowanej do ich potrzeb i aktualnej sytuacji finansowej.

Uproszczona procedura
DK NOTUS jest firmą która ma wypracowane procedury postępowania z bankami, dzięki czemu skraca się znacząco czas rozpatrywania wniosków kredytowych oraz wypłaty środków. Doradcy NOTUSa mają wieloletnie doświadczenie w kontaktach z bankami, wiedzą na co zwrócić uwagę i jakie dokumenty przygotować.

W celu zasięgnięcia informacji kredytowych lub umówienia spotkania należy kontaktować się z:
 
Doradca Finansowy Beata Strugała
Tel. Kom. 667 965 142,
Beata.strugala@notuskredyt.pl
Marszałkowska 76
00-517 Warszawa