Szanowni Państwo,

PISAREK NIERUCHOMOŚCI to jedna z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm na rynku nieruchomości. Istniejemy od 2008 roku. Naszą firmę tworzy zespół specjalistów - doświadczonych i licencjonowanych pośredników. Klienci cenią nas za wieloletnie doświadczenie, rzetelną wiedzę i wysoką jakość usług. Ciągłe podnoszenie standardów działalności i jakości obsługi oraz wzbogacanie oferty to dewiza naszej firmy. Naszym celem jest profesjonalne wspieranie klienta przy przeprowadzaniu transakcji, czyli jak najszybsze, jak najkorzystniejsze i jak najbardziej przyjazne świadczenie usług.

Szeroka oferta PISAREK NIERUCHOMOŚCI zawiera ponad 1000 propozycji mieszkań, domów, działek, lokali oraz kamienic na sprzedaż i do wynajęcia z Warszawy i najbliższych okolic. Wśród naszych ofert znajdziecie Państwo także propozycje z innych rejonów Polski powierzone nam do sprzedaży przez zadowolonych z naszych usług Klientów, np. z Ciechocinka. Jako jedni z niewielu możemy pochwalić się bardzo bogatą bazą ofert z najpiękniejszej części Warszawy – Starego Miasta.

Oferta nasza jest dostosowana do potrzeb każdego z Państwa. Znajdziecie w niej zarówno najtańsze na rynku kawalerki, mieszkania w wyjątkowych przepięknych kamienicach jak i ekskluzywne apartamenty oraz zabytki na skalę światową, które zaspokoją najbardziej wyszukane gusta.

Stale pracujemy nad pozyskaniem nowych nieruchomości zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego.

Oferta naszego biura to nie tylko doprowadzenie do zawarcia transakcji, ale profesjonalna kompleksowa pomoc we wszelkich towarzyszących czynnościach.

Wychodząc naprzeciw dzisiejszym oczekiwaniom Klientów oferujemy zakres usług „od A do Z”, czyli: doradztwo i pomoc w znalezieniu najlepszego sposobu finansowania, profesjonalne doradztwo przy wyborze najlepszej nieruchomości, pomoc w załatwianiu spraw formalno-prawnych i w rozliczeniach transakcji, kompleksową obsługę inwestycji budowlanych.
Zadowolenie Klientów to dla nas najważniejsza miara oceny podejmowanych działań.

Nasze biuro powstało z myślą o Was i dla Was.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Na naszej stronie znajdziecie Państwo także takie niezbędniki jak: kalkulator kredytowy i kalkulator kosztowy.

Jesteśmy przekonani, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo ofertę, która spełni Państwa oczekiwania.

Zapraszam,

Iwona Pisarek