Warszawa, Wola, Koło, Ciołka
mieszkanie na sprzedaż

MS-31003

Przestronne trzy pokoje z oddzielną kuchnią. Układ pomieszczeń - trzy ustawne pokoje w amfiladzie. Wejście do dwóch z nich ze środkowego pokoju - oddzielna kuchnia - łazienka z WC - przedpokój MIESZKANIE Mieszkanie na parterze. Nie wymaga dużych nakładów finansowych. ...

Powierzchnia
54,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
17 064,22 zł
cena 930 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Koło, Ciołka

Warszawa, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

MW-30997

Do wynajęcia małe mieszkanko o pow.18,1m, przeznaczone dla jednej osoby. Świetna lokalizacja tuż przy stacji metra Świętokrzyska. Minimalny okres umowy najmu 12 m-cy. Idealna oferta dla aktywnej osoby, która chce mieć dostęp do wszelkich atrakcji (muzea, galerie ...

Powierzchnia
18,10 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
110,50 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Centrum, Górskiego

Warszawa, Śródmieście, Centrum, Górskiego
mieszkanie na wynajem

MW-30996

Na cele biurowe. Do wynajęcia dwupokojowy apartament o powierzchni 54,1 m², położony na 3. piętrze prestiżowego apartamentowca, idealny do prowadzenia działalności biurowej, kancelarii lub jako siedziba firmy. Lokal wykończony w wysokim standardzie, funkcjonalny ...

Powierzchnia
57,01 m2
Cena za m2
70,16 zł
cena 4 000

Warszawa, Śródmieście, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-30989

Apartament 2 pokojowy wysoki 3,20 m w kamienicy przedwojennej z miejscem parkingowym i komórką lokatorską  Oferta dla konesera unikatowych nieruchomości. Inwestycja w ścisłym Centrum, osłonięta przed hałasem i zgiełkiem. Komfort ciszy i spokoju z dostępem do pełnej ...

Powierzchnia
41,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
32 682,93 zł
cena 1 340 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Centrum, Górskiego

Warszawa, Śródmieście, Centrum, Górskiego
lokal na wynajem

LW-30987

Do wynajęcia dwupokojowy apartament o powierzchni 54,1 m², położony na 3. piętrze prestiżowego apartamentowca, idealny do prowadzenia działalności biurowej, kancelarii lub jako siedziba firmy. Lokal wykończony w wysokim standardzie, funkcjonalny i reprezentacyjny, ...

Powierzchnia
57,01 m2
Cena za m2
70,16 zł
cena 4 000

Warszawa, Śródmieście, Powiśle
lokal na wynajem

LW-30982

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy 146,80 mkw. Położony na Powiślu przy ul. Fabrycznej w budynku z lat 90-tych. Znajduje się na I piętrze. Jest narożny z dużymi witrynami. Lokal jest w stanie developerskim. Do własnej aranżacji. W tej chwili ma wydzielone 5 pokoi ...

Powierzchnia
146,80 m2
Piętro
1
Cena za m2
68,12 zł
cena 10 000
lokal na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Powiśle
Kryteria wyszukiwania

rozumiem