Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, Braci Załuskich
mieszkanie na wynajem

MW-31126

 Do wynajęcia kawalerka przy parku Sady Żoliborskie. Dogodna komunikacja autobusowa i tramwajowa. 8 minut pieszo do metra Marymont. W pobliżu Galeria Handlowa Żoliborz. Pokój z szafą wnękową z lustrem i pawlaczem. Kuchnia w przedpokoju z szafkami i sprzętem ...

Powierzchnia
20,50 m2
Piętro
10
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
121,95 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, Braci Załuskich
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Centrum, Górskiego

Warszawa, Śródmieście, Centrum, Górskiego
mieszkanie na wynajem

MW-31125

Trzypokojowy apartament w Restaurze Górskiego jest położony w wyjątkowym miejscu, kilka kroków od Nowego Światu i Krakowskiego Przedmieścia. Obok znajduje się Trakt Królewski, ulica Foksal , butiki przy Chmielnej, pijalnia czekolady Wedla i pączki u Bliklego. Nowocześnie ...

Powierzchnia
90,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
111,11 zł
cena 10 000

Warszawa, Śródmieście, Centrum, Emilii Plater
mieszkanie na sprzedaż

MS-31118

Doskonała lokalizacja tuż obok Złotych Tarasów vis a vis Pałacu Kultury. Mieszkanie o powierzchni ~46m z loggią ok. 5m, położone na IIIp., w budynku jest winda. To idealna oferta dla osób chcących żyć w Centrum i korzystających z uroków Warszawy. Jest to również ...

Powierzchnia
45,91 m2
Cena za m2
20 148,12 zł
cena 925 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum, Emilii Plater

Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów, Stefana Batorego
mieszkanie na sprzedaż

MS-31114

3-pokojowe mieszkanie z balkonem – Stary Mokotów, ul. Batorego | Pole Mokotowskie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 6 piętrze w 16-piętrowym budynku z windami w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Warszawy – Stary Mokotów. ...

Powierzchnia
48,00 m2
Cena za m2
17 291,67 zł
cena 830 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów, Stefana Batorego

Świniotop, Pod Lasem
dom na sprzedaż

DS-31105

Miejscowość Świniotop położona jest w lasach Puszczy Kamienieckiej, niedaleko Kamieńczyka (4 km) i Loretto. Do Wyszkowa ok. 11 km. Dom wolnostojący, usytuowany w spokojnej, zielonej wsi, która służy głównie jako miejscowość wypoczynkowa, w pobliżu rzeka Liwiec. Dojazd ...

Powierzchnia
158,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
900 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 810,13 zł
cena 760 000
dom na sprzedaż - Świniotop, Pod Lasem

Warszawa, Bielany, Wrzeciono
mieszkanie na wynajem

MW-31098

Do wynajęcia jasne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m², zlokalizowane przy ul. Wrzeciono w Warszawie. Lokal znajduje się w budynku świeżo po remoncie elewacji. Mieszkanie posiada balkon oraz okna wychodzące na stronę zachodnią, dzięki czemu jest ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
54,17 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Wrzeciono
Kryteria wyszukiwania

rozumiem