oferta specjalna
17
ofert
Piotr Pisarek

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Licencja: 24023

piotr@pisareknieruchomosci.pl

795 410 374
22 628 23 80, 22 628 23 81, 22 101 29 87

zostaw wiadomość
59,56 zł/m2 cena: 3 800 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

DOSTĘPNE OD 1 CZERWCA

Mieszkanie przestronne, rozkładowe o powierzchni 63,80 m2 z trzema niezależnymi pokojami, położone przy ulicy Sonaty, w bliskim sąsiedztwie stacji metra Służew, co zapewnia szybki dojazd do centrum i innych dzielnic miasta.
W pobliżu centrum handlowe oraz park i potok służewiecki. Dogodny punkt komunikacyjny 
Mieszkanie umeblowane, wyposażone w niezbędne sprzęty AGD, w przedpokoju szafa wnękowa.
Mieszkanie idealne dla pary, rodziny lub osób pracujących, ceniących wygodę i dobrą lokalizację.
 
 Rozkład:
  •  trzy pokoje (salon z balkonem, dwie sypialnie),
  •  łazienka z wanną
  •  oddzielne WC,
  •  przedpokój,
  •  oddzielna widna kuchnia.

    Opłaty:
  • Czynsz najmu: 3 800 zł
  • Dodatkowo: zaliczki na media 625 zł 
  • Kaucja zabezpieczająca: jednomiesięczna

Umowa
Najmu Okazjonalnego.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-31169
Powierzchnia 63,80 m²
Powierzchnia użytkowa 63,80 m²
Powierzchnia
balkonów/tarasów
3,80 m²
Ilość pokoi 3
Piętro 9
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana mieszana
Kaucja zabezp. 4400
Standard
Ilość pięter w budynku 10
Garaż miejsce parkingowe naziemne
Stan lokalu Do wprowadzenia
Typ kaucji jednomiesięczna
Okna nowe PCV
Instalacje wymienione
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1976
Widok panorama miasta
Gaz miejski
Woda tak - miejska
Dojazd asfaltowa/kostka
Otoczenie park w pobliżu
Ogrzewanie miejskie
Odległość do komunikacji publicznej [m] 150 m
Odl. do sklepu [m] 100 m
Odl. do szkoły [m] 1 000 m
Odl. do przedszkola [m] 1 200 m
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie dwustronne
Drzwi antywłamaniowe tak
Przystosowania dla niepełnosprawnych tak
Ilość sypialni 2

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 17: 16; 13 m2
Podłogi pokoi parkiet
Typ kuchni szafki kuchenne
Rodzaj kuchni widna
Powierzchnia kuchni 6,00 m2
Podłoga kuchni terakota
Wyposażenie kuchni kuchnia gazowa, lodówka-zamrażarka, okap
Typ łazienki osobno z wc
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 2,90 m2
Glazura łazienki starszego typu
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki wanna, pralka
Liczba WC 1
Powierzchnia WC 1,20 m2
Podłoga WC terakota
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 6,80 m2
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Dolny Mokotów, Stępińska

Warszawa, Mokotów, Dolny Mokotów, Stępińska
mieszkanie na wynajem

MW-31131

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji o powierzchni 50,39m. Budynek położony tuż przy Łazienkach Królewskich. W okolicy znajdują się przedwojenne kamienice oraz dużo zieleni. Cicha, spokojna okolica. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Budynek ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
64,00 zł
cena 3 200

Warszawa, Bemowo, Jelonki, Sucharskiego
mieszkanie na wynajem

MW-30894

Do ceny najmu należy doliczyć 900 zł czynsz administracyjny. Studenci, rodziny z dziećmi mile widziani. Bez zwierząt.  Układ pomieszczeń: - trzy niezależne pokoje - osobna, widna kuchnia - łazienka  - przedpokój Z największego pokoju wyjście na  balkon. Każdy ...

Powierzchnia
52,00 m2
Cena za m2
53,85 zł
cena 2 800
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bemowo, Jelonki, Sucharskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Centrum, Górskiego

Warszawa, Śródmieście, Centrum, Górskiego
mieszkanie na wynajem

MW-30996

Na cele biurowe. Do wynajęcia dwupokojowy apartament o powierzchni 54,1 m², położony na 3. piętrze prestiżowego apartamentowca, idealny do prowadzenia działalności biurowej, kancelarii lub jako siedziba firmy. Lokal wykończony w wysokim standardzie, funkcjonalny ...

Powierzchnia
57,01 m2
Cena za m2
70,16 zł
cena 4 000

Warszawa, Śródmieście, Trakt Królewski, Al. Ujazdowskie
mieszkanie na wynajem

MW-31132

Prestiżowa lokalizacja w pobliżu Sejmu i Pl. Trzech Krzyży. Polecam do wynajęcia kawalerkę w budynku przy Al. Ujazdowskich 8. Kawalerka nieumeblowana, bardzo dobrze doświetlona dwoma oknami wychodzącymi na stronę wschodnią. Kuchnia ciemna, umeblowana, wyposażona w ...

Powierzchnia
31,00 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
90,32 zł
cena 2 800
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Trakt Królewski, Al. Ujazdowskie
G
Wskaźnik EP kwh/(m2 rok)
131.4
131.4
131.4
131.4
131.4
131.4
131.4
131.4
Wskaźnik EK: 107,97
kwh/(m2rok)
Wskaźnik EU: 64,5
kwh/(m2rok)