oferta na wyłączność
63,45 zł/m2 cena: 3 700 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 58,31 m kw. 5 minut do metra Kabaty.
Budynek ogrodzony z ochroną. Wjazd na teren osiedla na pilota. 

Mieszkanie położone na 1 piętrze. Winda z poziomu ziemi. Brak barier architektonicznych.
Składa się z salonu połączonego z kuchnią i holem, sypialni i łazienki. 
Duży taras 47,90 m kw z widokiem na drzewa.

Kuchnia z zabudową i sprzętem AGD. W salonie sofa dwuosobowa.
W sypialni łóżko małżeńskie, duża szafa wnękowa.
W przedpokoju druga szafa.
W łazience pralka i wanna.

Miejsce w garażu wielostanowiskowym.

Istnieje możliwość domeblowania lub ew. zabrania mebli.

Do wynajęcia za 3.700 zł plus czynsz 802,32 zł z zaliczkami na media plus prąd.
Kaucja jednomiesięczna.

W pobliżu las kabacki i tereny zielone oprócz stacji metra pętla autobusowa.

Najem okazjonalny.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-31172
Powierzchnia 58,31 m²
Powierzchnia użytkowa 58,31 m²
Powierzchnia
balkonów/tarasów
47,90 m²
Ilość pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku apartamentowiec
Technologia budowlana mieszana
Kaucja zabezp. 4500
Standard
Opłaty w czynszu wywóz śmieci, CO, woda, czynsz administracyjny
Opłaty wg liczników CO, prąd, woda
Ilość pięter w budynku 6
Garaż miejsce parkingowe w garażu wielostanowiskowym
Stan lokalu Do wprowadzenia
Typ kaucji jednomiesięczna
Czynsz 802 PLN
Okna nowe PCV
Balkon taras
Liczba tarasów 1
Rok budowy 2004
Widok na inne budynki
Gaz brak
Woda tak - miejska
Dojazd komunikacja miejska
Otoczenie las
Ogrzewanie miejskie
Winda tak
Liczba wind 1
Tarasy taras duży
Usytuowanie jednostronne
Drzwi antywłamaniowe tak
Przystosowania dla niepełnosprawnych tak
Ilość sypialni 1
vir_oferta_klucze tak

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 22/12,5 m2
Podłogi pokoi parkiet
Typ kuchni z zabudową kuchenną
Rodzaj kuchni widna otwarta
Powierzchnia kuchni 10,00 m2
Podłoga kuchni terakota
Wyposażenie kuchni płyta elektryczna, piekarnik elektryczny, okap, lodówka-zamrażarka, zmywarka
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 4,00 m2
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki wanna, pralka
Liczba przedpokoi 1
Podłoga przedpokoi terakota

Warszawa, Bemowo, Jelonki, Sucharskiego
mieszkanie na wynajem

MW-30894

Do ceny najmu należy doliczyć 900 zł czynsz administracyjny. Studenci, rodziny z dziećmi mile widziani. Bez zwierząt.  Układ pomieszczeń: - trzy niezależne pokoje - osobna, widna kuchnia - łazienka  - przedpokój Z największego pokoju wyjście na  balkon. Każdy ...

Powierzchnia
52,00 m2
Cena za m2
53,85 zł
cena 2 800
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bemowo, Jelonki, Sucharskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Centrum, Górskiego

Warszawa, Śródmieście, Centrum, Górskiego
mieszkanie na wynajem

MW-30996

Na cele biurowe. Do wynajęcia dwupokojowy apartament o powierzchni 54,1 m², położony na 3. piętrze prestiżowego apartamentowca, idealny do prowadzenia działalności biurowej, kancelarii lub jako siedziba firmy. Lokal wykończony w wysokim standardzie, funkcjonalny ...

Powierzchnia
57,01 m2
Cena za m2
70,16 zł
cena 4 000
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Wrzeciono

Warszawa, Bielany, Wrzeciono
mieszkanie na wynajem

MW-31098

Do wynajęcia jasne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m², zlokalizowane przy ul. Wrzeciono w Warszawie. Lokal znajduje się w budynku świeżo po remoncie elewacji. Mieszkanie posiada balkon oraz okna wychodzące na stronę zachodnią, dzięki czemu jest ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
54,17 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Wrzeciono
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Dolny Mokotów, Stępińska

Warszawa, Mokotów, Dolny Mokotów, Stępińska
mieszkanie na wynajem

MW-31131

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji o powierzchni 50,39m. Budynek położony tuż przy Łazienkach Królewskich. W okolicy znajdują się przedwojenne kamienice oraz dużo zieleni. Cicha, spokojna okolica. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Budynek ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
64,00 zł
cena 3 200