oferta na wyłączność
2
ofert
Jolanta Szkoda

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Licencja: 24172

szkoda@pisareknieruchomosci.pl

795 407 915
(22) 628 23 80, (22) 628 23 81, (22) 101 29 85

zostaw wiadomość
55,52 zł/m2 cena: 2 700 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Rozkładowe,  umeblowane mieszkanie z balkonem, w dobrze skomunikowanej okolicy. 
Dwa pokoje ok 19 i 12 m. Ekspozycja okien w kierunku  południowo - zachodnim i wschodnim.
Wygodna  oddzielna kuchnia  z oknem ok 7 m w zabudowie z AGD.
W łazience  wanna pralka oraz wc . W przedpokoju szafa wnękowa.
W pobliżu przystanek autobusowy oraz tramwaj,  infrastruktura usługowo-handlowa, do codziennych szybkich zakupów w pobliżu Biedronka.

W pobliżu Park Skaryszewski oraz ulica Francuska, jedna z najbardziej urokliwych i prestiżowych części Saskiej Kępy. Słynie przede wszystkim z  przedwojennej modernistycznej architektury oraz klimatycznych kawiarenek i restauracji.  Tramwaj i autobus w odległości 5-7 min.
Do centrum dojedziemy w ciągu 10- 15 minut.
Dla lokalu jest wykonane świadectwo charakterystyki energetycznej.

Płatności:
czynsz najmu 2700zł , czynsz administracyjny 1010,80zł, kaucja jednomiesięczna. 
Dodatkowo płatne gaz, prąd

Zapraszam na prezentację.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-31179
Powierzchnia 48,63 m²
Powierzchnia użytkowa 48,63 m²
Powierzchnia
balkonów/tarasów
3,00 m²
Ilość pokoi 2
Piętro 2
Rodzaj budynku lata 50-60 - te
Technologia budowlana cegła
Kaucja zabezp. 3800
Standard
Opłaty w czynszu CO, czynsz administracyjny
Opłaty wg liczników gaz, prąd, woda
Ilość pięter w budynku 3
Garaż brak
Stan lokalu Do wprowadzenia
Typ kaucji jednomiesięczna
Czynsz 1 011 PLN
Okna nowe PCV
Instalacje wymienione
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1946
Widok tereny zielone
Gaz miejski
Woda tak - miejska
Dojazd komunikacja miejska
Otoczenie park w pobliżu
Ogrzewanie miejskie
Usytuowanie narożne
Ilość sypialni 1

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 19,12 m2
Podłogi pokoi parkiet
Typ kuchni szafki kuchenne
Rodzaj kuchni oddzielna
Powierzchnia kuchni 7,00 m2
Podłoga kuchni terakota
Wyposażenie kuchni kuchnia gazowa, lodówka-zamrażarka, okap
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 4,00 m2
Glazura łazienki starszego typu
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki pralka, wanna
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 6,00 m2
Podłoga przedpokoi terakota

Warszawa, Bemowo, Jelonki, Sucharskiego
mieszkanie na wynajem

MW-30894

Do ceny najmu należy doliczyć 900 zł czynsz administracyjny. Studenci, rodziny z dziećmi mile widziani. Bez zwierząt.  Układ pomieszczeń: - trzy niezależne pokoje - osobna, widna kuchnia - łazienka  - przedpokój Z największego pokoju wyjście na  balkon. Każdy ...

Powierzchnia
52,00 m2
Cena za m2
53,85 zł
cena 2 800
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bemowo, Jelonki, Sucharskiego

Warszawa, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

MW-30997

Do wynajęcia małe mieszkanko o pow.18,1m, przeznaczone dla jednej osoby. Świetna lokalizacja tuż przy stacji metra Świętokrzyska. Minimalny okres umowy najmu 12 m-cy. Idealna oferta dla aktywnej osoby, która chce mieć dostęp do wszelkich atrakcji (muzea, galerie ...

Powierzchnia
18,10 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
110,50 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Wrzeciono

Warszawa, Bielany, Wrzeciono
mieszkanie na wynajem

MW-31098

Do wynajęcia jasne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m², zlokalizowane przy ul. Wrzeciono w Warszawie. Lokal znajduje się w budynku świeżo po remoncie elewacji. Mieszkanie posiada balkon oraz okna wychodzące na stronę zachodnią, dzięki czemu jest ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
54,17 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Wrzeciono
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, Braci Załuskich

Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, Braci Załuskich
mieszkanie na wynajem

MW-31126

 Do wynajęcia kawalerka przy parku Sady Żoliborskie. Dogodna komunikacja autobusowa i tramwajowa. 8 minut pieszo do metra Marymont. W pobliżu Galeria Handlowa Żoliborz. Pokój z szafą wnękową z lustrem i pawlaczem. Kuchnia w przedpokoju z szafkami i sprzętem ...

Powierzchnia
20,50 m2
Piętro
10
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
121,95 zł
cena 2 500