oferta specjalna
18
ofert
Piotr Pisarek

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Licencja: 24023

piotr@pisareknieruchomosci.pl

795 410 374
22 628 23 80, 22 628 23 81, 22 101 29 87

zostaw wiadomość
143,75 zł/m2 cena: 2 300 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Przy Placu Konstytucji do wynajęcia nie duża kawalerka, znajdująca się na parterze w przedwojennej oficynie z bezpośrednim wejściem do niej.
Lokal jest całkowicie odnowiony oraz po wymianie instalacji.
Znakomita lokalizacja, w bliskim sąsiedztwie Placu Konstytucji, w odległości 10 minut na piechotę od stacji metra Politechnika.
W pobliżu liczne przystanki autobusowe oraz linie tramwajowe.

Rozkład:
  • pokój 7,5 m2
  • kuchnia 5,4 m2
  • łazienki 3 m2 

Do miesięcznego czynszu najmu dochodzi opłata za prąd około 300 zł/m-c oraz zużycie zimnej wody.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-31178
Powierzchnia 16,00 m²
Ilość pokoi 1
Piętro parter
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana cegła
Kaucja zabezp. 2600
Standard
Garaż brak
Stan lokalu Po remoncie
Typ kaucji jednomiesięczna
Balkon brak
Rok budowy 1913
Widok na inne budynki
Woda tak - miejska
Ogrzewanie elektryczne
Usytuowanie jednostronne
Ilość sypialni 1
vir_oferta_klucze tak

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 7,5 m2
Typ kuchni szafki kuchenne
Rodzaj kuchni widna
Powierzchnia kuchni 5,40 m2
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 2,80 m2

Warszawa, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

MW-30997

Do wynajęcia małe mieszkanko o pow.18,1m, przeznaczone dla jednej osoby. Świetna lokalizacja tuż przy stacji metra Świętokrzyska. Minimalny okres umowy najmu 12 m-cy. Idealna oferta dla aktywnej osoby, która chce mieć dostęp do wszelkich atrakcji (muzea, galerie ...

Powierzchnia
18,10 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
110,50 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście

Warszawa, Śródmieście, Trakt Królewski, Al. Ujazdowskie
mieszkanie na wynajem

MW-31132

Prestiżowa lokalizacja w pobliżu Sejmu i Pl. Trzech Krzyży. Polecam do wynajęcia kawalerkę w budynku przy Al. Ujazdowskich 8. Kawalerka nieumeblowana, bardzo dobrze doświetlona dwoma oknami wychodzącymi na stronę wschodnią. Kuchnia ciemna, umeblowana, wyposażona w ...

Powierzchnia
31,00 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
90,32 zł
cena 2 800
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Trakt Królewski, Al. Ujazdowskie

Warszawa, Bemowo, Jelonki, Sucharskiego
mieszkanie na wynajem

MW-30894

Do ceny najmu należy doliczyć 900 zł czynsz administracyjny. Studenci, rodziny z dziećmi mile widziani. Bez zwierząt.  Układ pomieszczeń: - trzy niezależne pokoje - osobna, widna kuchnia - łazienka  - przedpokój Z największego pokoju wyjście na  balkon. Każdy ...

Powierzchnia
52,00 m2
Cena za m2
53,85 zł
cena 2 800
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bemowo, Jelonki, Sucharskiego
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Wrzeciono

Warszawa, Bielany, Wrzeciono
mieszkanie na wynajem

MW-31098

Do wynajęcia jasne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m², zlokalizowane przy ul. Wrzeciono w Warszawie. Lokal znajduje się w budynku świeżo po remoncie elewacji. Mieszkanie posiada balkon oraz okna wychodzące na stronę zachodnią, dzięki czemu jest ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
54,17 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Wrzeciono