Opis nieruchomości

Prestiżowa lokalizacja w pobliżu Sejmu i Pl. Trzech Krzyży.
Polecam do wynajęcia kawalerkę w budynku przy Al. Ujazdowskich 8. Kawalerka nieumeblowana, bardzo dobrze doświetlona dwoma oknami wychodzącymi na stronę wschodnią. Kuchnia ciemna, umeblowana, wyposażona w kuchenkę dwupalnikową, lodówkę i zainstalowaną w kuchni nową pralką. W pokoju szafa wnękowa. Łazienka przestronna, z wanną. 
Wynajem może być na firmę, właściciel wystawia faktury VAT. Podana cena najmu jest ceną brutto.
Nieruchomość mieści się blisko terenów zielonych, np. Park Ujazdowski, Łazienki Królewskie, Park Marszałka Rydza-Śmigłego i niedaleko zielone tereny nad Wisłą.
Budynek ogrodzony, z ochroną.
Miesięczny najem wynosi 2830 zł brutto, dodatkowo płatne media zgodnie ze wskazaniami licznikowymi: ogrzewanie i woda. Energię elektryczną najemca przepisuje na siebie.
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty LW-31176
Powierzchnia 31,00 m²
Ilość pokoi 1
Piętro 6
Rodzaj budynku blok
Kaucja zabezp. 2800
Standard
Opłaty w czynszu czynsz administracyjny, woda, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników CO, gaz, prąd, woda
Ilość pięter w budynku 10
Stan lokalu Do wprowadzenia
Typ kaucji jednomiesięczna
Okna nowe PCV
Instalacje nie wymienione
Balkon brak
Rok budowy 1980
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Czynsz najmu netto /m2 2 300,00 PLN
Czynsz najmu brutto /m2 2 830,00 PLN
Gaz brak
Woda tak - miejska
Dojazd komunikacja miejska
Otoczenie park w pobliżu
Ogrzewanie miejskie
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie jednostronne
Możliwość parkowania płatne
Położenie lokalu w pobliżu głównego ciągu pieszych
Witryna wystawowa brak
Podłogi parkiet

Pomieszczenia

Liczba pomieszczeń biurowych 1
Liczba pomieszczeń sanitarnych 1

Warszawa, Śródmieście, Centrum, Nowogrodzka
lokal na wynajem

LW-30890

Do wynajęcia 2 połączone pokoje biurowe o powierzchni 36 m2. Na planie oznaczone jako nr: 2/8; 2/9. Lokal znajduje się na 1 piętrze, budynek posiada windę. Znakomita lokalizacja, w okolicach Hotelu Marriott, w odległości 5 minut na piechotę od dworca kolejowego Warszawa ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
80,00 zł
cena 2 560
lokal na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Centrum, Nowogrodzka