nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Powiśle, Dynasy

Warszawa, Śródmieście, Powiśle, Dynasy
mieszkanie na wynajem

MW-31177

Do zamieszkania od 01.08.2026r. Apartament położony przy skarpie wiślanej 3 pok. 78 mkw z dużym miejscem garażowym i komórką lokatorską 2,2 mkw obok mieszkania. Salon z zabudowanym aneksem kuchennym wyposażonym w sprzęt AGD /płyta, piekarnik, okap, lodówka z zamrażarką/.  Dwie ...

Powierzchnia
78,00 m2
Cena za m2
115,38 zł
cena 9 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Mirów, Złota

Warszawa, Wola, Mirów, Złota
mieszkanie na wynajem

MW-31173

Najem okazjonalny Na wynajem jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 29 m², położona na 9. piętrze budynku z windą przy ul. Złotej w samym centrum Warszawy. Mieszkanie wyróżnia się pięknym widokiem na panoramę miasta oraz świetną lokalizacją z doskonałym dostępem ...

Powierzchnia
29,00 m2
Piętro
9
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
89,66 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Mirów, Złota
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Kabaty, Kabacki Dukt

Warszawa, Ursynów, Kabaty, Kabacki Dukt
mieszkanie na wynajem

MW-31172

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 58,31 m kw. 5 minut do metra Kabaty. Budynek ogrodzony z ochroną. Wjazd na teren osiedla na pilota.  Mieszkanie położone na 1 piętrze. Winda z poziomu ziemi. Brak barier architektonicznych. Składa się z salonu połączonego z kuchnią ...

Powierzchnia
58,31 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
63,45 zł
cena 3 700
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służew, Sonaty

Warszawa, Mokotów, Służew, Sonaty
mieszkanie na wynajem

MW-31169

DOSTĘPNE OD 1 CZERWCA Mieszkanie przestronne, rozkładowe o powierzchni 63,80 m2 z trzema niezależnymi pokojami, położone przy ulicy Sonaty, w bliskim sąsiedztwie stacji metra Służew, co zapewnia szybki dojazd do centrum i innych dzielnic miasta. W pobliżu centrum ...

Powierzchnia
63,80 m2
Piętro
9
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
59,56 zł
cena 3 800
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służew, Sonaty
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Kabaty, Rosoła

Warszawa, Ursynów, Kabaty, Rosoła
mieszkanie na wynajem

MW-31162

W cenie najmu czynsz administracyjny. Przestronne 4 pokojowy apartament w pobliżu Lasu Kabackiego. Zapraszamy rodziny z dziećmi, zwierzęta mile widziane.  UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGO na minimum 1 rok (koszt notariusza pokrywa właściciel mieszkania). Mieszkanie jest ...

Powierzchnia
112,50 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
75,56 zł
cena 8 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Kabaty, Rosoła
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Nowolipki, Anielewicza

Warszawa, Wola, Nowolipki, Anielewicza
mieszkanie na wynajem

MW-31159

Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 26,4 m², położone w doskonałym punkcie komunikacyjnym Warszawy. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w 9-piętrowym budynku z windą. Rozkład i wyposażenie: Mieszkanie jest jasne (ekspozycja południowo-zachodnia) ...

Powierzchnia
26,40 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
102,27 zł
cena 2 700
Kryteria wyszukiwania

rozumiem