oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum

Warszawa, Śródmieście, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-31167

UNIKATOWY APARTAMENT O POW. OK. 56 M KW Unikatowa oferta dla osób szukających mieszkania w Centrum, zarówno dla miłośników miejskiego klimatu i jednocześnie trochę z boku, dla osób ceniących spokój z dala od zgiełku. Zabytkowy klimat jedynej w swoim rodzaju inwestycji ...

Powierzchnia
56,34 m2
Cena za m2
26 500,00 zł
cena 1 493 010
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum

Warszawa, Śródmieście, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-31166

UNIKATOWY APARTAMENT O POW. OK. 45 M KW  Unikatowa oferta dla osób szukających mieszkania w Centrum, zarówno dla miłośników miejskiego klimatu i jednocześnie trochę z boku, dla osób ceniących spokój z dala od zgiełku. Zabytkowy klimat jedynej w swoim rodzaju inwestycji ...

Powierzchnia
45,00 m2
Cena za m2
26 500,00 zł
cena 1 192 500
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum

Warszawa, Śródmieście, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-31164

UNIKATOWY APARTAMENT O POW. OK. 60 M KW  Unikatowa oferta dla osób szukających mieszkania w Centrum, zarówno dla miłośników miejskiego klimatu i jednocześnie trochę z boku, dla osób ceniących spokój z dala od zgiełku. Zabytkowy klimat jedynej w swoim rodzaju inwestycji ...

Powierzchnia
64,00 m2
Cena za m2
24 843,75 zł
cena 1 590 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Plac Konstytucji

Warszawa, Śródmieście, Plac Konstytucji
mieszkanie na sprzedaż

MS-31155

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie – tuż przy Placu Konstytucji, w sercu Śródmieścia. Lokal o powierzchni 38 m² znajduje się na 3. piętrze w zadbanej kamienicy z windą. Składa się z dwóch pokoi i oferuje ...

Powierzchnia
38,00 m2
Cena za m2
26 052,61 zł
cena 989 999

Warszawa, Wola, Mirów
mieszkanie na sprzedaż

MS-31144

Idealna oferta dla inwestorów pod wynajem w nadbudowie kamienicy z 1895 roku! Apartament usytuowany na najwyższej kondygnacji  w odrestaurowanej kamienicy. Położenie gwarantuje bardzo dobrą komunikację z całą Warszawą. W najbliższej okolicy zlokalizowanych jest wiele ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
19 971,43 zł
cena 699 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Mirów

Warszawa, Wola, Ulrychów
mieszkanie na sprzedaż

MS-31141

Idealna inwestycja dla ludzi szukających przestrzeni dla rodziny oraz bardzo dobrej komunikacji do Centrum, dojazd w 10 minut Inwestycja położona na warszawskiej Woli w pobliżu 3 parków: Parku Powstańców Warszawy, Parku Józefa Sowińskiego oraz Parku Edwarda Szymańskiego, ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
20 701,92 zł
cena 1 076 500
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Ulrychów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem