oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Kabaty, Rosoła

Warszawa, Ursynów, Kabaty, Rosoła
mieszkanie na wynajem

MW-31162

W cenie najmu czynsz administracyjny. Przestronne 4 pokojowy apartament w pobliżu Lasu Kabackiego. Zapraszamy rodziny z dziećmi, zwierzęta mile widziane.  UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGO na minimum 1 rok (koszt notariusza pokrywa właściciel mieszkania). Mieszkanie jest ...

Powierzchnia
112,50 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
75,56 zł
cena 8 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Kabaty, Rosoła

Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, Broniewskiego
mieszkanie na wynajem

MW-31130

Kawalerka po generalnym remoncie, nikt tu jeszcze nie mieszkał. Jest założona klimatyzacja. Mieszkanie jest przeznaczone dla osób, niepalących, bez dzieci i zwierząt. UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGO na minimum 1 rok (koszt notariusza pokrywa właściciel mieszkania). Mieszkanie ...

Powierzchnia
27,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
92,59 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, Broniewskiego

Warszawa, Śródmieście, Centrum, Emilii Plater
mieszkanie na sprzedaż

MS-31118

Doskonała lokalizacja tuż obok Złotych Tarasów vis a vis Pałacu Kultury. Mieszkanie o powierzchni ~46m z loggią ok. 5m, położone na IIIp., w budynku jest winda. To idealna oferta dla osób chcących żyć w Centrum i korzystających z uroków Warszawy. Jest to również ...

Powierzchnia
45,91 m2
Cena za m2
20 148,12 zł
cena 925 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum, Emilii Plater
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Karczew

Karczew
działka na sprzedaż

GS-31015

Działka budowlana, dla której wydano warunki zabudowy. Pozwalają na budowę dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Teren inwestycji z dostępem do drogi publicznej. Warunki zabudowy - nieprzekraczalna linia zabudowy 12m od zewnętrznej krawędzi jezdni drogi powiatowej - ...

Powierzchnia
3 001,00 m2
Cena za m2
126,62 zł
cena 380 000
działka na sprzedaż - Karczew

Warszawa, Wola, Koło, Ciołka
mieszkanie na sprzedaż

MS-31003

Przestronne trzy pokoje z oddzielną kuchnią. Układ pomieszczeń - trzy ustawne pokoje w amfiladzie. Wejście do dwóch z nich ze środkowego pokoju - oddzielna kuchnia - łazienka z WC - przedpokój MIESZKANIE Mieszkanie na parterze. Nie wymaga dużych nakładów finansowych. ...

Powierzchnia
54,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
17 064,22 zł
cena 930 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Koło, Ciołka

Warszawa, Bemowo, Jelonki, Sucharskiego
mieszkanie na wynajem

MW-30894

Do ceny najmu należy doliczyć 900 zł czynsz administracyjny. Studenci, rodziny z dziećmi mile widziani. Bez zwierząt.  Układ pomieszczeń: - trzy niezależne pokoje - osobna, widna kuchnia - łazienka  - przedpokój Z największego pokoju wyjście na  balkon. Każdy ...

Powierzchnia
52,00 m2
Cena za m2
53,85 zł
cena 2 800
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bemowo, Jelonki, Sucharskiego