Warszawa, Bemowo, Jelonki, Sucharskiego
mieszkanie na wynajem

MW-30894

Do ceny najmu należy doliczyć 900 zł czynsz administracyjny. Studenci, rodziny z dziećmi mile widziani. Bez zwierząt.  Układ pomieszczeń: - trzy niezależne pokoje - osobna, widna kuchnia - łazienka  - przedpokój Z największego pokoju wyjście na  balkon. Każdy ...

Powierzchnia
52,00 m2
Cena za m2
53,85 zł
cena 2 800
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bemowo, Jelonki, Sucharskiego

Warszawa, Śródmieście, Centrum, Nowogrodzka
lokal na wynajem

LW-30890

Do wynajęcia 2 połączone pokoje biurowe o powierzchni 36 m2. Na planie oznaczone jako nr: 2/8; 2/9. Lokal znajduje się na 1 piętrze, budynek posiada windę. Znakomita lokalizacja, w okolicach Hotelu Marriott, w odległości 5 minut na piechotę od dworca kolejowego Warszawa ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
80,00 zł
cena 2 560
lokal na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Centrum, Nowogrodzka

Warszawa, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

MS-30580

Jesteś zmęczony poszukiwaniem najemców, remontami i formalnościami? Pomożemy Ci zamienić mieszkanie na luksusowy apartament wykończony w standardzie 5* hotelu nad morzem przy samej plaży: Wykończone apartamenty o powierzchni od 26m2 do 77m2 już od ...

Powierzchnia
37,88 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
18 766,87 zł
cena 710 889
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście

Warszawa, Śródmieście, Centrum
lokal na sprzedaż

LS-30436

SPRZEDAŻ OFF MARKET Zapraszamy inwestorów poszukujących unikatowej oferty biura/apartamentu w nadbudowie kamienicy z przy jednej z najlepszych ulic w samym sercu Warszawy. Apartament o wysokości 2,85 metra usytuowany na 5 piętrze o pow. 57 m kw. Opis biura: Przestrzeń ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
23 200,00 zł
cena 1 322 400
lokal na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum

Warszawa, Śródmieście, Centrum, Boya Żeleńskiego
mieszkanie na sprzedaż

MS-30351

Wyjątkowe mieszkanie w wyjątkowym budynku i miejscu. Budowę kamienicy rozpoczęto w 1938, dokończono po wojnie w 1949r. Położenie przy zbiegu ulic Puławskiej i Waryńskiego gwarantuje świetną komunikację zarówno z Centrum jak i innymi dzielnicami Warszawy. W budynku jest ...

Powierzchnia
82,04 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
24 987,81 zł
cena 2 050 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum, Boya Żeleńskiego

Warszawa, Mokotów, Służew
dom na sprzedaż

DS-30214

Bardzo dobra lokalizacja na biuro lub siedzibę dużej firmy. Dogodny punkt komunikacyjny, bliskość stacji metra Służew, w najbliższej okolicy pełna infrastruktura. Dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni całkowitej 420m, w stanie do odświeżenia. Instalacje wymienione ...

Powierzchnia
410,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
357 m²
Pokoje
9 pokoi
Cena za m2
10 365,85 zł
cena 4 250 000
dom na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Służew
Kryteria wyszukiwania

rozumiem