nowa oferta
lokal na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Trakt Królewski, Al. Ujazdowskie

Warszawa, Śródmieście, Trakt Królewski, Al. Ujazdowskie
lokal na wynajem

LW-31176

Prestiżowa lokalizacja w pobliżu Sejmu i Pl. Trzech Krzyży. Polecam do wynajęcia kawalerkę w budynku przy Al. Ujazdowskich 8. Kawalerka nieumeblowana, bardzo dobrze doświetlona dwoma oknami wychodzącymi na stronę wschodnią. Kuchnia ciemna, umeblowana, wyposażona w ...

Powierzchnia
31,00 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
90,32 zł
cena 2 800
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum

Warszawa, Śródmieście, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-31174

JEDYNA TAKA OFERTA NA RYNKU - UNIKATOWY APARTAMENT O POW. 110 Z TARASEM ok. 35 M KW NA DACHU Unikatowa oferta dla osób szukających mieszkania w Centrum, zarówno dla miłośników miejskiego klimatu i jednocześnie trochę z boku, dla osób ceniących spokój z dala od zgiełku. ...

Powierzchnia
110,00 m2
Cena za m2
33 500,00 zł
cena 3 685 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Mirów, Złota

Warszawa, Wola, Mirów, Złota
mieszkanie na wynajem

MW-31173

Najem okazjonalny Na wynajem jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 29 m², położona na 9. piętrze budynku z windą przy ul. Złotej w samym centrum Warszawy. Mieszkanie wyróżnia się pięknym widokiem na panoramę miasta oraz świetną lokalizacją z doskonałym dostępem ...

Powierzchnia
29,00 m2
Piętro
9
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
89,66 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Mirów, Złota
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Kabaty, Kabacki Dukt

Warszawa, Ursynów, Kabaty, Kabacki Dukt
mieszkanie na wynajem

MW-31172

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 58,31 m kw. 5 minut do metra Kabaty. Budynek ogrodzony z ochroną. Wjazd na teren osiedla na pilota.  Mieszkanie położone na 1 piętrze. Winda z poziomu ziemi. Brak barier architektonicznych. Składa się z salonu połączonego z kuchnią ...

Powierzchnia
58,31 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
63,45 zł
cena 3 700
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służew, Sonaty

Warszawa, Mokotów, Służew, Sonaty
mieszkanie na wynajem

MW-31169

DOSTĘPNE OD 1 CZERWCA Mieszkanie przestronne, rozkładowe o powierzchni 63,80 m2 z trzema niezależnymi pokojami, położone przy ulicy Sonaty, w bliskim sąsiedztwie stacji metra Służew, co zapewnia szybki dojazd do centrum i innych dzielnic miasta. W pobliżu centrum ...

Powierzchnia
63,80 m2
Piętro
9
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
59,56 zł
cena 3 800
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służew, Sonaty
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum

Warszawa, Śródmieście, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-31167

UNIKATOWY APARTAMENT O POW. OK. 56 M KW Unikatowa oferta dla osób szukających mieszkania w Centrum, zarówno dla miłośników miejskiego klimatu i jednocześnie trochę z boku, dla osób ceniących spokój z dala od zgiełku. Zabytkowy klimat jedynej w swoim rodzaju inwestycji ...

Powierzchnia
56,34 m2
Cena za m2
26 500,00 zł
cena 1 493 010
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem