Opis nieruchomości
Do sprzedaży działka o powierzchni 2433 m kw. Działka płaska, zagospodarowana, ogrodzona. Na działce znajdują się dwa domy. Mniejszy dom z dwoma pokojami, kuchnią i łazienką jest gotowy do zamieszkania. Znajduje się w głębi działki.
W budynku głównym, w wyniku pożaru uległ spaleniu dach i część poddasza.
Działka ze starodrzewiem, ogrodzona, wjazd na działkę z drogi asfaltowej. Na posesji znajduje się wolnostojący garaż. W sąsiedztwie inne działki zabudowane i tereny rekreacyjne. W pobliżu miejsce dla pasjonatów jeździectwa i koni, Stajnia Trybułowo.
W odległości ok. 500 m sklep Biedronka. Do stacji kolejowej PKP Falenica ok. 3 km. Dojazd samochodem do centrum Warszawy zajmuje ok. 30 minut.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Szczegóły
Powierzchnia
2 433,00 m²
Przeznaczenie działki
budowlana
Wymiary działki
28 x 87 m
Ukształtowanie działki
płaska
Kształt działki
prostokąt
Ogrodzenie działki
metalowe
Otoczenie
działki zabudowane