Warszawa, Wola, Mirów, Waliców
mieszkanie na sprzedaż

MS-31139

Świetna inwestycja dla inwestorów pod wynajem, apartament 2 pokojowy o pow. 30,39 m kw w nadbudowie kamienicy z 1895 roku! Apartament usytuowany na najwyższej kondygnacji  w odrestaurowanej kamienicy. Położenie gwarantuje bardzo dobrą komunikację z całą Warszawą. ...

Powierzchnia
30,39 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
22 869,36 zł
cena 695 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Mirów, Waliców
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum

Warszawa, Śródmieście, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-31137

SPRZEDAŻ OFF MARKET Zapraszamy inwestorów poszukujących unikatowej oferty apartamentu/biura w nadbudowie kamienicy przy jednej z najlepszych ulic w samym sercu Warszawy. Apartament o wysokości 2,8 metra usytuowany na 4 piętrze o pow. 64 m kw. Budynek przejdzie ...

Powierzchnia
64,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
21 300,00 zł
cena 1 363 200
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum

Warszawa, Śródmieście, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-31128

SPRZEDAŻ OFF MARKET Zapraszamy inwestorów poszukujących unikatowej oferty apartamentu/biura w nadbudowie kamienicy przy jednej z najlepszych ulic w samym sercu Warszawy. Apartament o wysokości 2,8 metra usytuowany na 5 piętrze o pow. 55 m kw. Opis apartamentu: Salon ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
26 500,00 zł
cena 1 457 500
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum

Warszawa, Śródmieście, Centrum, Emilii Plater
mieszkanie na sprzedaż

MS-31118

Doskonała lokalizacja tuż obok Złotych Tarasów vis a vis Pałacu Kultury. Mieszkanie o powierzchni ~46m z loggią ok. 5m, położone na IIIp., w budynku jest winda. To idealna oferta dla osób chcących żyć w Centrum i korzystających z uroków Warszawy. Jest to również ...

Powierzchnia
45,91 m2
Cena za m2
20 148,12 zł
cena 925 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum, Emilii Plater

Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów, Stefana Batorego
mieszkanie na sprzedaż

MS-31114

3-pokojowe mieszkanie z balkonem – Stary Mokotów, ul. Batorego | Pole Mokotowskie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 6 piętrze w 16-piętrowym budynku z windami w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Warszawy – Stary Mokotów. ...

Powierzchnia
48,00 m2
Cena za m2
17 291,67 zł
cena 830 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów, Stefana Batorego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum

Warszawa, Śródmieście, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-31078

Powierzchnia
64,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
21 300,00 zł
cena 1 363 200
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem